WYKRES NISKIEGO PRZEDZIAŁU CZASOWEGO BITCOIN’A ROBI SIĘ INTERESUJŠCY, OTO DLACZEGO

  • Bitcoin utrzymuje się na wysokim poziomie powyżej 19 000 USD, co jest pozytywnym sygnałem dla jego krótkoterminowej perspektywy.
  • Siła widziana przez krypto walutę od późna przychodzi pomimo wielokrotnego silnego odrzucenia w jej wszechświecie.
  • Ciśnienie sprzedaży w regionie o średniej i górnej granicy 19.000 dolarów było zbyt duże, by by byki mogły sobie z nim poradzić.
  • Jednakże, kupujący byli w stanie ustawić serię wyższych lii po każdym odrzuceniu tutaj, co jest niewiarygodnie byczym znakiem
  • Jeden z traderów wskazuje teraz na kilka trendów na wykresie przedstawiającym niskie ramy czasowe jako powody, dla których wzrost może być nieuchronny
  • Jest jeden zasadniczy poziom, który kryptokur waluta musi najpierw przełamać, aby w nadchodzących dniach i tygodniach dostrzegła jakiekolwiek poważne zyski.

Bitcoin i cała reszta rynku kryptograficznego została z opóźnieniem objęta konsolidacją.

Dla BTC, sprzyjało to bykom, ponieważ krypto waluta była w stanie utrzymać się na wysokim poziomie powyżej 19.000 dolarów, nie spotykając się z trwałym odrzuceniem.

Niemniej jednak, trzeba jeszcze sprawdzić opór kluczowy pomiędzy 19 300 USD a 19 400 USD, przy czym presja sprzedaży jest tu potencjalnie wystarczająca, aby krypto waluta odnotowała w najbliższym czasie ogromne straty.

Jeden z traderów uważa, że powyższa przerwa może być nieuchronna, zwracając uwagę na kilka czynników, które przemawiają za tym pojęciem.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SIŁY W MIARĘ POSTĘPUJĄCEJ KONSOLIDACJI.

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% po obecnej cenie 19.170 dolarów. Oznacza to poważny spadek w stosunku do rekordów kryptokurwalutowych, wynoszących 19.800 dolarów, które zostały wykorzystane kilka razy.

Presja na sprzedaż spowodowała wiele intensywnych odrzuceń, ale fakt, że BTC umacnia się obecnie mocno powyżej 19.000 USD jest pozytywnym sygnałem, który może działać na korzyść byków.

INWESTOR TWIERDZI, ŻE BITCOIN NIEUCHRONNIE ZBLIŻA SIĘ DO SZCZYTU WYKRESU.

Wskazując na wykres niskiego przedziału czasowego Bitcoin’a, jeden z traderów wyjaśnił, że istnieje kilka przesłanek wskazujących na zbliżający się wybuch.

Spogląda on w kierunku 19.300 dolarów jako kluczowego poziomu, który musi zostać pokonany, zauważając, że niedźwiedzie będą prawdopodobnie dążyć do 18.100 dolarów – jeśli BTC zobaczą załamanie.

„BTC / USD“: LTF staje się coraz bardziej interesujący, ponieważ przy tym wsparciu dla linii trendu LTF cena stale rośnie, oczekując, że to się złamie w tym tygodniu… Bykom trzeba przerzucić 19.300$, aby kontynuować byczy impet, niedźwiedzie szukają spadku do 18.100$ przy załamaniu“.

To, jak zareaguje na nadchodzące testy tego poziomu, powinno rzucić światło na podstawową siłę byków.